Tłumaczenia przysięgłe Kraków

Wielu mieszkańców oraz firm z Krakowa i okolic staje przed koniecznością okazania się tłumaczeniami przysięgłymi. Ten specyficzny rodzaj przekładów wymagany jest na okolicznych przeprowadzenia wielu kwestii związanych ze sprawami zawodowymi oraz osobistymi. W uzyskaniu przekładów poświadczonych może pomóc Państwu nasze biuro tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z oferty na przygotowanie translacji poświadczonych z ponad 40 języków obcych. Nasza firma obsłuży Państwa stacjonarnie lub za pośrednictwem Internetu. Zachęcamy do podjęcia kooperacji w zakresie tłumaczeń pisemnych opatrzonych okrągłą pieczęcią wybranego filologa. Przekłady przysięgłe spod znaku Protlumaczenia.pl to:

Tłumacz przysięgły Kraków

  • Gwarancja konkurencyjnych cen – biuro tłumaczeń Kraków oferuje Państwu satysfakcjonujące warunki przygotowania wybranych translacji. Naszym klientom zapewniamy rabaty oraz obniżki cen. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Tłumaczenia przysięgłe rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami, a warunki wykonania zleceń o większej objętości podlegają negocjacji.
  • Szybkie terminy realizacji – wiele tłumaczeń przysięgłych potrzebna jest na przysłowiowe „wczoraj”. I choć czasu nie uda się cofnąć to nasz zespół gotowy jest na szybkie wykonanie koniecznych Teksty wymagające przetłumaczenia można do nas dostarczyć osobiście lub mailowo. Jesteśmy partnerem, któremu warto zaufać. W minionym roku prawie 97 % zleceń wykonanych było zgodnie z powziętymi terminami.
  • Kompetentna obsługa – biznes tłumaczeniowy uskuteczniany jest przez nas od 2012 roku. Doświadczenie, które udało nam się zdobyć w toku prowadzonej działalności jest bezcenne z perspektywy bieżących relacji z klientami. Protlumaczenia.pl o firma, która jest gotowa do podjęcia się roli partnera w prowadzonych przez Państwa projektach.
  • Serwis „door to door” – Protlumaczenia.pl oferują Państwu możliwość zamówienia przekładów poświadczonych bez opuszczania domu lub biura. Aby tego dokonać wystarczy sprowadzić wybrane dokumenty do postaci cyfrowej, a następnie wysłać je na naszego maila (krakow@protlumaczenia.pl). Darmową wycenę otrzymacie Państwu do 24 godzin od złożenia stosownego zapotrzebowania.
  • Sprawdzona kadra – tłumaczenia przysięgłe Kraków wykonywane są przez specjalistów widniejących w oficjalnym rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości. W konsekwencji powyższego nie istnieje obawa, że nasze przekłady nie będą respektowane przez sądy, czy organy administracji publicznej.
Zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczy przysięgłych w Krakowie
Zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczy przysięgłych w Krakowie

Zapraszamy Państwa do wypróbowania usług tłumaczy przysięgłych reprezentujących nasz team.