Tłumaczenia angielskiego Kraków

Angielski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Jego obecność jest dostrzegalna na każdym kroku. Na ulicy, podczas koncertu i spotkań biznesowych – wszędzie tam obecny jest język Szekspira. Wpływ na upowszechnienie się angielskiego miało bardzo wiele czynników. Dziś jest on niewątpliwie językiem całego świata. Liczba Europejczyków, którzy  się nim posługują oscyluje wokół 40 %. Ów fakt sprawia, że z prawie co drugim mieszkańcem naszego kontynentu porozumiemy się w mowie angielskich arystokratów. Wszechobecność angielskiego sprawia, że dużym zainteresowaniem cieszą się również jego przekłady. Biuro tłumaczeń Kraków zaprasza Państwa do skorzystania z oferty translacji. Zachęcamy do wypróbowania propozycji Protlumaczenia.pl w zakresie:

Tłumaczenia polsko angielskie Kraków

  • Tłumaczeń przysięgłych angielskiego – przekłady uwierzytelnione angielskiego to grupa translacji, która jest respektowana przez sądy, organy administracji publicznej oraz urzędy i instytucje. Ten rodzaj przekładów rozliczany jest podług 1125 znaków ze spacjami. Zapraszamy Państwa do zlecania nam tłumaczeń ze wszystkich obszarów Państwa aktywności Zgodnie ze złożonym zapotrzebowaniem przygotujemy translacje: umów, zaświadczeń oraz dokumentów kredytowych. Wszystkie teksty o objętości przekraczającej 7 stron rozliczeniowych uhonorujemy rabatami. Gwarantujemy szybką realizację tłumaczeń oraz poprawność merytoryczną.
  • Tłumaczeń specjalistycznych angielskiego – wiele dokumentów posiada w swojej treści zdania i zwroty, których przetłumaczenia wymaga posiadania specjalnych kompetencji. Głównym determinantem prawidłowego sporządzenia tłumaczeń jest znajomość zagadnień związanych z daną dziedziną wiedzy. Protlumaczenia.pl posiadają w swoim zespole filologów, dla których nie straszne są przekłady medyczne, techniczne czy informatyczne. Wyrazem kompetencji naszego teamu są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów. Biuro tłumaczeń Kraków to sprawdzony partner dla firm i klientów indywidualnych z obszaru całej Małopolski.
  • Tłumaczeń zwykłych angielskiego – nie wszystkie teksty wymagają od Wykonawców specjalnego zaangażowania. Przekłady zwykłe angielskiego to grupa tłumaczeń, która jest sporządzona głównie w celach informacyjnych. W podanym zakresie translacjom poddawane są: strony WWW, oferty marketingowe oraz handlowe. Protlumaczenia.pl obsługują ponad 40 języków obcych, przekładanych na 120 sposobów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość zawierającą Państwa zapytanie odpowiemy przed upływem 1 doby.
Tłumaczenia angielskiego Kraków
Tłumaczenia angielskiego Kraków