Tłumaczenia francuskiego Kraków

Francja kojarzy się wielu z nas z wieżą Eiffla, najlepszymi winami na świecie i pięknymi kobietami. To państwo liczące niemal 66,9 miliona mieszkańców odgrywa jednak niemałą rolę we współczesnej rzeczywistości. Historia Francji i Polski przez wieki miała wspólne mianowniki. Nasza najstarsza emigracja, mająca korzenie niepodległościowe jako kierunek swoich wyjazdów obrała kraj nad Sekwaną. Do dziś mieszka tam wiele osób, które mają polskie korzenie. Współcześnie nasze narody wciąż łączy wiele zażyłości. Na południe Europy udajemy się w celach zarobkowych, edukacyjnych i po nowy samochód. Wiele firm z naszego kraju utrzymuje kontakty handlowe z partnerami we Francji.  Nadal więc konieczne jest przełamywanie barier językowych. Nie wszędzie jednak istnieje sposobność do komfortowego skorzystania z usług odpowiednich specjalistów. W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy w stolicy Małopolski oddział Protlumaczenia.pl. Nasze biuro tłumaczeń zaprasza Państwa do skorzystania z usług filologów francuskiego. W ramach świadczonych usług wykonujemy:

Tłumaczenia polsko francuskie Kraków

  • Tłumaczenia przysięgłe francuskiego – wiele dokumentów, które zostały napisane po francusku wymaga przełożenia na polski i odwrotnie. Część z tego typu aktywności nie obejdzie się jednak bez ingerencji tłumaczy mających odpowiednie uprawnienia. Przekłady poświadczone francuskiego wykorzystywane są przez sądy, organy administracji publicznej oraz urzędy. Wiele przedsiębiorstw oraz osób fizycznych potrzebuje ich do osiągnięcia wielu różnorodnych celów. Biuro tłumaczeń Kraków zaprasza do zlecania translacji opatrzonych okrągłą pieczęcią naszych Wykonawców. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz miłą obsługę.
  • Tłumaczenia specjalistyczne francuskiego – przekłady medyczne oraz techniczne francuskiego to najczęstszy rodzaj translacji specjalistycznych. Z potrzebą tego rodzaju tłumaczeń spotyka się sektor biznesowy oraz klienci indywidualni. Wśród omawianych tłumaczeń prym wiodą instrukcje obsługi oraz dokumenty lekarskie. W zależności od potrzeb ich przekłady mogą być one sporządzane w konfiguracji zwykłej lub uwierzytelnionej. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Na Państwa zlecenia oczekujemy przez 7 dni w tygodniu.
  • Tłumaczenia zwykłe francuskiego – jeśli spotkacie się Państwo z potrzeba uzyskania wiedzy na temat treści danego dokumentu to pomocne okażą się Państwu tłumaczenia zwykłe francuskiego. Ten rodzaj przekładów wykorzystywany jest również do przygotowywania lokalizacji stron WWW oraz translacji ofert handlowych. Główna zaletą tłumaczeń niepoświadczonych jest cena. Każdy z tekstów rozliczany jest podług 1800 znaków ze spacjami. W przypadku większej partii dokumentów stosujemy rabaty i obniżki cen.
Wieża Eiffla to jeden ze znaków rozpoznawczych Francji
Wieża Eiffla to jeden ze znaków rozpoznawczych Francji