Tłumaczenia rosyjskiego Kraków

Rosyjski to język, którego popularność jest nie do podważenia. Miniony ustrój sprawił, że śmiało można go określić jako język obcy dorosłego pokolenia Polaków. Ale i obecnie nie sposób przecenić roli rosyjskiego we współczesnym świecie. Ojczyzna Putina słynie ze swoich wielkomocarstwowych aspiracji. Igrzyska w Soczi, Mundial oraz wiele innych wydarzeń sprawiają, że o Rosjanach jest ciągle głośno. Nasi wschodzi sąsiedzi to również olbrzymi rynek zbytu i szerokie morze możliwości dla przedsiębiorstw znad Wisły. I choć do kraju, którego stolicą jest Moskwa nie wyjeżdżamy w celach zarobkowych to i tak wielu z nas ma styczność z rosyjskim.

W wielu międzynarodowych środowiskach mowa ta używana jest jako oficjalny środek komunikacji. Przy tej okazji tworzy się niezliczona ilość dokumentów, której wymagają przetłumaczenia. Przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność zagranicą często potrzebują partnera, który przygotuje im niezbędne przekłady. Nie inaczej sprawy wyglądają w Krakowie i całej Małopolsce. Na szczęście od czerwca 2018 r. w stolicy regionu uruchomiona została filia Protlumaczenia.pl. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszych specjalistów przy okazji:

Tłumaczenia polsko rosyjskie Kraków

  • Tłumaczeń poświadczonych rosyjskiego – wiele dokumentów napisanych po rosyjsku wymaga przełożenia na polski i odwrotnie. Niektóre z nich muszą być przygotowane w konfiguracji uwierzytelnionej. Tego typu tłumaczenia mogą być wykonane jedynie przez filologów posiadających stosowne uprawnienia. Biuro tłumaczeń Kraków nie pozostaje obojętne na Państwa potrzeby. Wykonujemy translacje poświadczone, które są akceptowane przez sądy, organy administracji publicznej i urzędy. Stałym klientom zapewniamy rabaty, uzależnione od liczby stron rozliczeniowych.
  • Tłumaczeń specjalistycznych rosyjskiego – Rosja nie jest krajem, o którym można powiedzieć że jest na obrzeżach współczesnej rzeczywistości. Przemysł ciężki, kopalnictwo oraz informatyka to dziedziny, które są dominującą stroną rosyjskiej gospodarki. Przedsiębiorstwa, które chcą znaleźć partnerów na Wschodzie nie mogą zatem obyć się bez tłumaczeń. Do najczęściej przygotowywanych przekładów okołobiznesowych zaliczają się: instrukcje obsługi oraz opisy procesów technologicznych. Jeśli zatem macie Państwo potrzeby względem translacji technicznych rosyjskiego, zapraszamy do odwiedzin naszego oddziału. Na klientów Protlumaczenia.pl czekają native speakerzy rosyjskiego oraz osoby znające słownictwo charakterystyczne dla danej branży.
  • Tłumaczeń zwykłych rosyjskiego – tłumaczenia rosyjskiego są często wykorzystywane do przekazywania treści informacyjnych. Przykładem takiego zastosowania mogą być lokalizacje stron WWW. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu wysokiej klasy serwis w rozsądnych cenach. Dla przekładów o większej objętości, oferujemy atrakcyjne bonifikaty.
Tłumaczenia rosyjskiego Kraków
Tłumaczenia rosyjskiego Kraków